Громадська організація Центр сімейної безпеки РОД

Від безпеки - до стабільності  |  Від стабільності - до відродження!

20 березня у Київській міській державній адміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Відсутність ролі батька: наслідки та шляхи подолання», присвячений проблемі фізичної та емоційної відсутності батька у родинному житті та вихованні дітей.

ГО «Центр сімейної безпеки «РОД», також мала змогу долучитись у якості спікера та донести своє бачення, стосовно заявленої теми.

Спеціалісти соціальних установ та громадських організацій у форматі круглого столу намагались знайти ефективні моделі залучення батька до активної участі у вихованні дитини та житті родини. Спеціалісти державних структур і громадських організацій обговорили сучасний стан сімейної політики в Києві, міжнародні дослідження та статистичні дані щодо цієї теми. Також учасники презентували вітчизняний досвід подолання кризи відсутності батька. Результатом круглого столу стала резолюція, в якій були закріплені конкретні практичні спільні дії громадського сектору та представників державних соціальних структур, щодо подолання наслідків відсутності ролі батька у процесі виховання дитини.

© 2017 «РОД»

Президент
+38(066) 080-55-46

Адміністратор

+38(066) 080-55-46

Наша адреса

03113
Україна, Київ
вул. Дружківська,
будинок 10, офіс 407

Адреса для листування: 03113
Україна, Київ
вул. Дружківська,
будинок 10, офіс 407