Громадська організація Центр сімейної безпеки РОД

Від безпеки - до стабільності  |  Від стабільності - до відродження!

ПАРТНЕРСТВО В НАШІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ

Наша громадська організація «Центр сімейної безпеки« РОД »запрошує до спільної рівноцінної партнерської взаємодії Вас і Ваші організації, структури, підприємства.

 

Ми поставили перед собою амбітні цілі, досягнення яких життєво важливо для всіх, хто не байдужий і хоче жити в своїй країні, хто бачить тут своє майбутнє. Разом з Вами ми, об’єднавши зусилля, побудуємо та доб’ємося більшого, ніж кожен сам і поодинці, адже союз двох однодумців – потроює сили, а союз трьох – подесятеряє.

 

Ми впевнені, що наше партнерство, засноване на однаковому погляді на речі, дозволить всім більш стійко та глибоко впливати на них. Шляхом обміну досвідом, інформацією про значущі події, використовуючи наявні ресурси, переймаючи досвід один у одного і ухвалюючи колективні дії, ми будемо на один крок ближче до реалізації наших спільних цілей.

 

Ми всі разом повинні робити світ кращим. Ми віримо, що кожен з нас може приділивши свій час, енергію або надавши матеріальну допомогу нужденним, будує те майбутнє, в якому будуть жити його діти. І неважливо, жертвуєте Ви мільйон чи десять гривень, важливо, що Ви в цьому процесі, важливо, що Ви з нами. Розповівши друзям про нас, спілкуючись в соціальних мережах і відстоюючи наш світогляд ми розширюємо ареал впливу, ми ростемо, ми робимо світ кращим!

 

З кожним днем все більше людей, об’єднань, підприємств і організацій відчувають на собі вплив глобальних процесів, що відбуваються в світі. Свідомо чи несвідомо всім нам доводиться приймати ці виклики. Хтось виявляється готовим, а для когось ці виклики стають не підйомним тягарем … Не впадайте у відчай, Ви не самотні! Ми готові допомогти Вам нашими знаннями, вміннями, участю! Повірте, проблем що не розв’язуються не буває!
Ми, пропонуючи Вам взяти активну участь в реалізації наших програм, хочемо разом прокладати реальні шляхи, наблизитися до досягнення наших цілей і розділити з Вами наші перемоги. Щоб стати нашим партнером, Вам необхідно заявити про свою готовність працювати разом, якщо необхідно – укласти договір про співпрацю і, після визначення всіх ключових моментів нашої взаємодії стати членом нашого партнерства. Для тих одинаків, хто розуміє і усвідомлює, що ми робимо і хоче «бігти» разом з нами, – необхідно написати заяву про вступ до громадської організації і оплатити членський внесок.

Партнерам нашої організації надаються такі види переваг:

1

можливість розвитку своєї структури за рахунок розширення загальних зв'язків, збільшення комунікацій

2

можливість розміщення своїх рекламних матеріалів і проведення рекламної кампанії під егідою організації

3

можливість використовувати базу даних організації, накопичений досвід, знання і вміння її членів для розвитку своєї справи та збільшення контактів

4

використовувати пільги і знижки на послуги, що надаються організацією

5

брати участь у всіх заходах, що проводяться організацією

© 2017 «РОД»

Президент
+38(066) 080-55-46

Адміністратор

+38(066) 080-55-46

Наша адреса

03113
Україна, Київ
вул. Дружківська,
будинок 10, офіс 407

Адреса для листування: 03113
Україна, Київ
вул. Дружківська,
будинок 10, офіс 407