Громадська організація Центр сімейної безпеки РОД

Від безпеки - до стабільності  |  Від стабільності - до відродження!

28 апреля 2018 года состоялся круглый стол на тему: «Интеллект – необходимый ресурс человеческой деятельности при моделировании и строительстве социальных систем», организатором которого выступил Киевский Центр Гражданских Инициатив.

Общественная организация «Центр семейной безопасности «РОД» приняла участие и обозначила свою позицию, касаемо обсуждаемого вопроса.

Предоставляем возможность заслушать выступления членов ОО «ЦСБ «РОД» (более полную версию круглого стола вы можете увидеть на нашем канале YouTube)

4 квітня 2018 року за підтримки Інституту соціальної та політичної психології НАПН України була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Сімейна політика в Україні: проблеми та перспективи розвитку».

20 березня у Київській міській державній адміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Відсутність ролі батька: наслідки та шляхи подолання», присвячений проблемі фізичної та емоційної відсутності батька у родинному житті та вихованні дітей.

2018 рік для ГО «ЦСБ «РОД» розпочався з позачергового засідання загальних зборів Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України. Виконуючий обовꞌязки  Міністра молоді та спорту України Микола Даневич звітував про діяльність Міністерства за минулий рік та наголосив на важливості та дієвості такого дорадчого органу, як Громадська рада....

Участь у круглому столi "Програма реформ"Вiльна економiка"

30 листопада 2017 року ГО «Центр сімейної безпеки «РОД» прийняла участь у засіданні Круглого столу «Програма реформ «Вільна економіка», що відбувся в конференц-залі Національної академії наук України (https://www.facebook.com/chernyshev.michael/posts/10155969354469525?pnref=story).

ГО «ЦСБ «РОД».

15 РОКIВ КМЦС "РОДИННИЙ ДIМ"

ГО «Центр сімейної безпеки «РОД» приєднується до привітань на адресу директора Київського міського центру сім’ї «Родинний Дім» Козлової Г.М. та її колективу з нагоди святкування 15-річчя створення організації. Ми бажаємо Вам розвитку, адекватної оцінки вашої вкрай необхідної роботи з боку держави та суспільства, друзів-однодумців на шляху побудови здорової української родини, нескінченної енергії творення, більше посмішок та радісних хвилин. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку та допомогу в цей нелегкий для країни час.

    З повагою, актив ГО «ЦСБ «РОД».

28 листопада 2017 року, в рамках анонсованого раніше циклу бесід на тему: «Основи безпеки життя» ГО «ЦСБ «РОД» провела зустріч з учнями 9-10 класів загальноосвітньої школи № 89 м. Києва.

В процесі бесіди лектори акцентували увагу на алгоритмі дій в різних нестандартних ситуаціях, повꞌязаних з діями учнів при можливому виявленні боєприпасів, в разі загрози зіткнення з незаконно озброєними особами та правилами поведінки учнів у вільний від навчання час.....

День Незалежності

Дорогі друзі! Центр сімейної безпеки «РОД» щиро вітає Вас та Ваші родини з Днем Незалежності! Ми, спільно з Печерською районною державною адміністрацією у м. Києві, прийняли участь у святкуванні цієї значної для нашої країни події! В рамках свята ми вітали всіх небайдужих громадян, ділилися своїм досвідом з організації безпеки життєдіяльності, грали в шахи на трьох, дартс, а малі громадяни безкоштовно отримували морозиво та подарунки.
Мі висловлюємо щиру подяку організаторам свята, нашим партнерам з ЦГІ «Зірка Надії» та всім, хто радів разом з нами.

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ РІДНА КРАЇНА!!!

«Щаслива родина - квітуча країна»

ГО «Центр сімейної безпеки «РОД» дуже приємно бути частиною суспільства з активною громадянською позицією та мати можливість долучитись до культурно-мистецької акції «Щаслива родина - квітуча країна», що пройшла у Колонній залі Київської міської державної адміністрації до українського Дня родини 7 липня 2017 року.

Захід об'єднав сімейні пари та їх родини, що прожили у шлюбі 45 років і більше, а також Київський міський центр сім'ї «Родинний дім» та громадські організації, які підтримують ідею популяризації традиційних сімейних цінностей.

Вшанування родин – важливий захід, який  є прикладом  та надихає на створення міцної родини молоде покоління українців.

«Родинний дім»

1 февраля 2017 года актив общественной организации «Центр семейной безопасности «РОД» посетил курс учебных занятий: «Создание психоэмоционального климата в семье» на базе Киевского городского центра семьи «Родинний дім». Целью курса является более глубокий и детальный анализ вопросов построения благоприятного семейного климата и факторов, влияющих на здоровые взаимоотношения. В процессе обучения психолог центра, применяя различного рода методики по выявлению внутренних психологических блоков и способы выхода из конфликтных семейных ситуаций, помогает взглянуть на себя и проблему со стороны, понять и принять верное решение в столь важном аспекте нашей жизни – семейных отношениях.

          Не секрет, что психологическое состояние человека неразрывно связано с характером взаимоотношений в семье. Благоприятный климат в семье определяет устойчивость внутрисемейных отношений, оказывает влияние на развитие как детей, так и взрослых, способствует гармонии, снижению остроты возникающих конфликтов, снятию стрессовых состояний, повышению оценки собственной социальной значимости и реализации личностного потенциала каждого члена семьи.

          Поэтому, первоосновой и фундаментом психологического здоровья человека, залогом его благополучного будущего есть семья, которая является приоритетом в деятельности Центра семейной безопасности “РОД”.

1 / 2

Please reload

© 2017 «РОД»

Президент
+38(066) 080-55-46

Адміністратор

+38(066) 080-55-46

Наша адреса

03113
Україна, Київ
вул. Дружківська,
будинок 10, офіс 407

Адреса для листування: 03113
Україна, Київ
вул. Дружківська,
будинок 10, офіс 407